Wielopoziomowe skutki przekazów

Uzdrawiające sesje, które zwę przekazami działają na ciała subtelne. Pokrótce wymienię na jakie efekty można liczyć.

Ciało bioplazmatyczne – usuwanie zaburzeń zdrowotnych na poziomie organów, tzw. chorób, wspomaganie ciała by samo się zregenerowało. To najniższy poziom uzdrawiania, najczęściej kojarzony z bioenergoterapią. Wpływ na ciało bioplazmatyczne poprawia zdrowie fizyczne, przywraca je. Są oczywiście dolegliwości, które przekraczają właściwości samoregeneracji, potrzeba wtedy pracy manualnej, jak przy ustawianiu kręgosłupa lub smarowaniu maścią różnych zainfekowanych miejsc skórnych. Większość dolegliwości jednak ciało może zwalczyć samodzielnie, a jeśli nie zwalczyć do końca, to wspomóc terapię tak, iż efekty pojawią się szybko. Klienci zamawiają przekazy i odnotowujemy wpływ leczniczy na masę różnych dolegliwości.

Ciało emocjonalne (astralne) – to uzdrawianie uczuć, stanów psychicznych, pozbywanie się lęków, traumy, innych patologii. Tu także odcinamy różne wampiryczne podłączenia, uwalniamy od działania czarów. Uzdrawianie ciała astralnego działa jak psychoterapia.

Ciało mentalne – sfera myśli, która dla wielu staje się źródłem cierpień i życiowych koszmarów. Obsesje, opresje, brak władzy nad wyobraźnią, szkodliwe nawyki mentalne, także ograniczające przekonania. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo nasza kondycja mentalna decyduje o całokształcie naszego życia, także na poziomie zdrowia.

Ciało przyczynowe – sfera duchowa, świadomość, poznanie. Sesje przywracają kontakt z samym sobą, z naturą, z obiektywnym światem. To najcenniejsze, co mogą dać. Uzmysławiają nam istnienie prany, czyli energii życiowej. Uwalniają od ignorancji, życiowej dezorientacji. Stajemy się optymistyczni, radośni.

Trudno ująć w słowach to, czego można doświadczyć poprzez sesje. Na pewno jest to wsparcie, zawsze i wszędzie, wsparcie wielopoziomowe. Moi Klienci zamawiają sesje w różnorakich sytuacjach, nie tylko przy problemach zdrowotnych. Wiedzą, że energertyzowanie ciała bioplazmatycznego i innych ciał subtelnych otwiera ich na ich własną moc i mądrość, stabilizuje życie, oczyszcza i stawia na nogach.

Przekaz przyda Ci się w każdej kłopotliwej sytuacji, czy chodzi o sferę finansów, związku, zdrowia, czy o relacje rodzinne i towarzyskie albo duchowość. To uniwersalne narzędzie zaprowadzania harmonii tam, gdzie jej brakuje. Wnosi światło tam, gdzie jest ciemność, koi ból, przynosi oświecenie i wtajemniczenie. Chroni i otwiera na duchowe przewodnictwo. Uzdrawia bezpośrednio i pośrednio – pomagając tworzyć pozytywne okoliczności, przyciągać ludzi, pomysły, środki, wiedzę i wszystko inne, co jest potrzebne do rozwiązania problemu.

Nie jest to oczywiście narzędzie boskie, nie zrobi za Ciebie tego, co Ty musisz zrobić i w przypadku dużej ilości uwarunkowań negatywną karmą będzie ograniczone. Niemniej nawet gdyby miało wtedy pomóc na dziesięć procent warto je stosować.