Ustawianie czakr głowy

Podczas przekazów robi się różne rzeczy dla osoby uzdrawianej. Kiedy problem zdrowotny jest poważny to oczywiście energia oddziałuje przede wszystkim na obszar z nim związany. Ale nie tylko fizyczne, widoczne dolegliwości są przedmiotem uzdrawiania.

Dla całokształtu życia dużo ważniejsze są zmiany w ciele mentalnym i górnych czakrach. Chodzi mi o czakry międzybrwiową i koronną.

Oczywiście w obszarze głowy występuje wiele czakr, ale posługuję się tu systemem siedmiu, żeby nie mnożyć bytów ponad konieczność.

Czakra międzybrwiowa związana jest z postrzeganiem, z widzeniem zjawisk i osób, zaś koronna z intuicją, z połączeniem z subtelnymi poziomami bytu.

Właściwości czakry koronnej można alegorycznie rozumieć jako to, co daje trolejbusowi podłączenie do linii elektrycznej – porusza się on dzięki temu i linia elektryczna wyznacza mu właściwy szlak, na którym nie brakuje mu energii.

Kiedy jesteśmy prowadzeni duchowo, czyli kiedy nasza intuicja przez czakrę serca prowadzi nas przez życie, to jesteśmy jak taki trolejbus – nie błąkamy się po świecie nie wiadomo czego szukając, wyjałowieni z energii.

Zostajemy wampirami energetycznymi, kiedy zamiast realizować siebie, swoje przeznaczenie dzięki połączeniu z górą przez czakrę koronną, my stajemy się głodnymi, zbłąkanymi duchami.

Uzdrawianie górnych czakr uaktywnia postrzeganie subtelne, jasnowidzenie i telepatię. Jest to w życiu koniec końców najważniejsze. Ryba psuje się od głowy a IKE – świadomość, wiedza, poznanie to pierwsza zasada kahunów.

Uzdrawianie nie polega na tym, że trafiasz do bajkowej krainy Niby-Niby, że otwiera się pasmo jakichś cudów. Pięknem uzdrawiania jest to, że przywraca Cię samemu sobie, żebyś mógł sam tworzyć swoje życie, otwarty na to, kim jesteś i czego naprawdę chcesz, na własne przeznaczenie – bo przeznaczenie oznacza tu samorealizację, a nie fatum (w sensie przeznaczeniem, czyli spełnieniem ołówka jest służyć do pisania).

Nie jesteś przypadkowy, przez to nic w Twoim życiu nie powinno być przypadkowe – finanse, związek, cała reszta. Ale staje się przypadkowe, czyli przygodne, płytkie, zewnętrzne, kiedy chwytasz okazje zamiast je tworzyć, nie znasz siebie i nie wiesz co jest Ci pisane (zgodne z Tobą).

Nie wiesz kim jesteś, nie słyszysz głosu własnego serca, dlatego czepiasz się tego, co nie Twoje: nie Twojego partnera, nie Twojej pracy zarobkowej, nie Twojego stylu życia, nie Twojego kierunku, i potem żyjesz nieswoim życiem. Stajesz się wyalienowany, pusty wewnętrznie i cierpisz na zanik ducha.

W trakcie rozwoju płodu ludzkiego najpierw, w drugim tygodniu, przed całym ciałem wyodrębnia się część głowowa. Wpływ na czakry głowy jest najważniejszy, a tutaj naprawdę wielu przydałaby się reperacja, pomimo zdrowego ciała.

Zanim pojawi się choroba, nieszczęśliwy wypadek, tragedia, błąd patologiczne zmiany zachodzą w czakrach głowy. Jak na górze tak na dole – głosi hermetyzm.

Nawet jeśli nie cierpisz specjalnie, zapraszam na przekazy ze względu na ośrodki energetyczne w głowie, bo lepiej zapobiegać niż leczyć.