Energia działa poza intencją

W metodzie, którą się posługuję pobieram różnokolorowe prany i przekazuję je Klientowi (lub innej osobie uzdrawianej). Nie ja decyduję o tym jaka prana będzie w danej chwili przesyłana. Staję się kanałem. Nawet nie diagnozuję.

Stosuję inną zupełnie metodę, niż wcześniej. Klienci przyzwyczajeni do poprzedniej powinni się przestroić.

Wspaniałe w pranie (bioenergii) jest to, że działa ona poza intencją. Nie musisz w nią wierzyć ani nawet programować jej mentalnie.

Owszem są różne sposoby i z energiami, różnymi energiami można zrobić różne rzeczy. Niemniej bardzo wysoki poziom uzdrawiania nie polega na tym, że bawisz się z nimi w swoim ego. Ty otwierasz się i pozwalasz działać własnej jaźni, intuicji, głębokiej sferze duchowej/psychicznej.

Ja nie muszę się martwić o to, czy energia dotrze i jaka energia będzie potrzebna, ani nie musi robić tego Klient. Wszystko to jest efektem dostrojenia się i działania intuicyjnego.

Celem uzdrawiania bioenergetycznego jest dostarczenie takiej prany, która jest potrzebna. Wśród wielobarwnych pran występuje pięć znanych z jogi i tybetańskiej tradycji Bön: żółta, niebieska, czerwona, zielona i biała.

Prana żółta to energia ziemi, tkanki. Prana niebieska to energia wody – uzdrawia płyny ustrojowe. Prana czerwona to ogień i służy do uzdrawiania metabolizmu i reakcji chemicznych. Prana zielona to energia powietrza i harmonizuje gazy ustrojowe. Prana biała to energia przestrzeni i odpowiada za witalność.

Ciało i psychika, ciało fizyczne i ciała subtelne otrzymują pomoc, wsparcie. Ma to wpływ na wielu poziomach. Bo w uzdrawianiu i w zdrowiu nie chodzi tylko o to, by mieć zdrowe ciało, ale i umysł, żeby być obiektywnym, wolnym od lęków, gniewu, obsesji i szału.

Bioenergoterapia, uzdrawianie służy wzmocnieniu ciała i psychiki, panowania nad ciałem i własnym życiem, jako że życie zewnętrzne pochodzi z życia wewnętrznego. Okoliczności, relacje są echem tego, co dzieje się w osobowości.

Dlatego można wpływać uzdrawiająco na okoliczności, kiedy uzdrawiamy osobowość – czakry, kanały, fantomowe repliki narządów i ciała astralne i mentalne.

Można dokonać harmonizacji w sferach finansów, związku, relacji rodzinnych kiedy wspomaga się i stabilizuje pozytywne właściwości ciała energetycznego, jak i emocjonalnych i umysłowych aspektów.