Zaufanie do świadomości

Kiedy masz problem to na czym polegasz? Najczęściej sięgamy po pomoc innych, albo używamy wiedzy, którą nabyliśmy. Zdarza się, że robimy to mechanicznie, nawet gdy i inni, i wiedza nie działają.

Tu pojawia się problem nowy, dodatkowy – co robić, na czym polegać, kiedy dotychczasowe środki nie działają?

I właśnie jest to dobry moment na sięgnięcie po odczyty, po świadomość. Odczyty opierają się na świadomości, na bezpośrednim i jasnowidzącym wglądzie.

To nie jest spekulacja, ani jakiś mistyczny rytuał. Odczyty, które oferuję są zastosowaniem czystym, bezpośrednim świadomości.

Wykonuję takie techniki od kilkunastu lat. I co? I będę robił to nadal. Dlaczego? Odpowiedź prosta: to działa.

Informacje jak rozwiązać problem i cała masa innych przychodzą. Bywa, że są bardzo szczegółowe.

Współpracę ze mną, jeśli nie ma bieżących trudności, najlepiej zacząć od wglądu, od diagnozy, np. diagnozy zdrowia albo ogólnej diagnozy – niech Pan powie co u mnie widać. Ja wtedy biorę Twoje zdjęcie (włączam je sobie na smartfonie) i robię odczyt przez dwadzieścia minut (3×5 i 2×2,5 przerwy). Zaczynają docierać różne treści, notuję je tak jak umiem. Potem Ci wysyłam.

To są notatki, nie poematy. Nie licz ani na mnogość słów, ani na wygładzony styl. To będzie język techniczny, konkretny.

Gdyby coś było niejasne pisz.

Bywa, że problem wymaga innej, niż bioenergoterapia, metody. Nie wszystko da się zrobić za pomocą prany. Bywa, że potrzeba manualnych i bardziej grubomaterialnych rozwiązań.

Odczyty jednak działają, są jak praca nawigatora na okręcie. Dzięki nim można wiedzieć w którym kierunku zmierzać, jak zorganizować pracę, z czym w ogóle mamy do czynienia.

Odczyty nie dają wszechwiedzy, ale zdumiewają każdego, kto z nich korzysta przez odpowiedni czas. Nie każdy będzie spektakularny, ale każdy jest pożyteczny.

Bywa, że zaskoczą Cię informacje, jako sprzeczne z tym, co dotychczas myślałeś o problemie.

Możesz zgłaszać się na odczyt z każdą trudnością życia – od finansów, przez związek, zdrowie, relacje rodzinne i towarzyskie po sprawy duchowości.

Odczyty można także robić dla innych.

Ryba psuje się od głowy – odczyt uzdrawia głowę, bo tylko dzięki temu można koniec końców uzdrowić całą resztę.